کاج الکتریک

گروه تولیدی کاج الکتریک،تولید کننده انواع محافظ لوازم برقی و ردیاب خودرو


کاج الکتریک یک برند ثبت شده بوده که دارای نشان استداندارد ملی ایران به شماره 8274947976 برای تولیدات خود می باشد که نشانه کیفیت بالای محصولات است.

پیشینه


گروه تولیدی کاج الکتریک دارای سابقه ای 25 ساله در زمینه تولید بوده و در ابتدا کار خود را با تولید محصول تقویت آنتن با برند پارس شروع نمود و به مرور به سمت تولید محافظ لوازم برقی رفته است.

اولین تولیدات محصول محافظ لوازم برقی این گروه تولیدی با برند نسیم الکترونیک وارد بازار گردید که با استقبال خوبی مواجه شد و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب کالایی رقابتی با نمونه های خارجی به حساب می آمد.

از سال 1396 نیز برند کاج الکتریک کار خود را در زمینه تولید محافظ لواز برقی با طرح های جدید و متنوع و کیفیتی قابل رقابت با کالاهای با کیفیت خارجی آغاز نموده و از جدیدترین و بهترین متریال در تولید محصولات خود استفاده می نماید.

از ویژگی های تولیدات کاج الکتریک می تواند به استفاده از قطعات SMD و رعایت استانداردهایی بالاتر از استاندارد های متعارف در تولید محافظ لوازم برقی اشاره کرد..


محصولات


تولیدات کاج الکتریک شامل انواع محافظ پریزی کولر دیجیتال و آنالوگ،محافظ کنتور ساختمان،محافط دو راهی سیم دار آنالوگ و دیجیتال و محافظ 6 راهی برای صوتی تصویری می باشد.

همچنین کاج الکتریک تولید و عرضه کننده ردیاب خودرو و دستگاه های ضد عفونی کننده دست می باشد.

تمامی محصولات ما دارای ضمانت و پشتیبانی پس از فروش می باشد.

خط تولید

کاج الکتریک دارای خط تولید به روز و نیروی کار آموزش دیده و آزمایشگاه اختصاصی استاندارد جهت آزمایش محصولات می باشد.

همچنین جهت اطمینان بیشتر از کیفیت محصولات،کاج الکتریک دارای قرار داد با آزمایشگاه های معتبر کشور بوده و به صورت رندم نمونه هایی را برای انجام آزمایش های مربوط به استاندارد ارسال می کند.